swoimidrogami.pl

Swoimidrogami.pl – transport, logistyka, motoryzacja

czym wysłać paczkę do usa
Transport

Czym wysłać paczkę do USA?

Coraz więcej firm kurierskich ma w swojej ofercie przesyłki do USA. Trzeba przyznać, że wielu Polaków ma w Stanach rodziny i przyjaciół, którym chcą wysyłać paczki nie tylko z okazji świąt. Na szczęście teraz paczka do USA nie idzie kilka tygodni, a jej koszt nie różni się od nadawanych paczek do innych krajów. Nic dziwnego więc, że mnóstwo sklepów internetowych także otworzyło się na klientów zagranicznych, którzy teraz szybko i tanio zamówią przesyłki z Polski do Stanów.

Czym wysłać paczkę do USA: kurier czy broker kurierski?

Jeszcze do niedawna osoby, które chciały wysłać przesyłkę do USA, musiały prześledzić wiele stron internetowych w celu znalezienia atrakcyjnej oferty. Ceny u wielu przewoźników znacznie się od siebie różniły, więc trzeba było naprawdę natrudzić się, by znaleźć przystępną cenę na nadanie takiej paczki. Na szczęście teraz zainteresowani nie mają już takiego problemu z odpowiedzią na pytanie, czym wysłać paczkę do USA.

Rozwiązanie? Wystarczy wejść na stronę brokera kurierskiego, który na stałe współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, dzięki temu może zaoferować klientom korzystne ceny. Broker kurierski zaskakuje nie tylko świetnymi cenami, ale również kilkoma atrakcyjnymi opcjami dotyczącymi wysyłki paczek do USA. Przesyłki do USA mogą dotrzeć teraz już nawet po kilku dniach oraz w weekendy.

Jak wysłać paczkę?

Klient, który chce wysłać paczkę do USA, może zrobić to niezwykle szybko i bez wychodzenia z domu. Przy pomocy smartfona można zamówić kuriera do swojego domu lub firmy we wskazanym w formularzu terminie. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy wejść na stronę internetową brokera kurierskiego, wpisać w specjalny formularz swoje dane oraz dane odbiorcy, a także wszystkie potrzebne informacje dotyczące wysyłanej paczki (np.: jej wymiary, wagę oraz zawartość), by otrzymać porównanie, która firma jest w stanie najszybciej i najtaniej wysłać taką paczkę do USA. Następnie należy opłacić przesyłkę w wygodny dla siebie sposób i wskazać, kiedy kurier ma się zjawić po paczkę.

Przesyłki do USA dla klientów indywidualnych i firm

Co ciekawe, z tej opcji korzysta coraz więcej firm, które chcą sprzedawać swoje towary do Stanów Zjednoczonych. Wiele sklepów internetowych oferuje sprzedaż do USA swoich towarów, gdyż korzysta z brokerów kurierskich i tym samym mogą one zaproponować klientom szybką i tanią wysyłkę. W ten sposób osoby mieszkająca w Stanach mogą zamawiać odzież, kosmetyki, meble, zabawki, dodatki do domu oraz wiele innych rzeczy z Polski, gdyż takie paczki dotrą do nich niezwykle szybko i co najważniejsze, nie zapłacą za to majątku. Czy warto korzystać z takiego rozwiązania? Zdecydowanie tak. Każdy, kto ma rodzinę lub przyjaciół w USA nie musi już się martwić, że wysłanie paczki będzie drogie. Tak naprawdę większość kurierów oferuje nie tylko korzystne ceny, ale również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (np. na odprawie celnej), jak i wiele dodatkowych opcji, z których chętnie korzystają klienci. Trzeba przyznać, że to nowoczesne rozwiązanie jest bardzo wygodne dla wielu osób.

Podsumowując więc temat, czym wysłać paczkę do USA: zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego najkorzystniejsza opcja to broker kurierski.