swoimidrogami.pl

Swoimidrogami.pl – transport, logistyka, motoryzacja

Motoryzacja

Pewne samochody poleasingowe w STORE VW FS

Polacy lubią jeździć dobrymi autami sprawdzonych marek. To, co jednak można zauważyć, to fakt, że zdecydowana większość samochodów kupowanych w naszym kraju, to auta używane. Niestety, często nie jest łatwo trafić na rynku na atrakcyjną ofertę zakupu takiego samochodu. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi salon z samochodami używanymi STORE VW FS oferujący nie tylko bardzo dobrej jakiś i auta, ale również atrakcyjne warunki ich finansowania.

Samochody poleasingowe Warszawa

W ofercie działającego w Warszawie salonu aut używanych STORE VW FS znajdują się samochody poleasingowe sprawdzonych marek. Mowa tu o autach takich marek jak Volkswagen, Seat, Skoda, Audi czy nawet Porsche. Aktualnie w ofercie znajduje się kilkaset samochodów. Wszystkie obejrzeć można bądź w stacjonarnym salonie, bądź na stronie internetowej.

Co wyróżnia samochody oferowane w STORE VW FS

Jak wspomniano, oferowane auta to samochody popularnych i renomowanych marek. Zakup jednego z nich jest nie tylko atrakcyjny finansowo, ale również bezpieczny. Można być bowiem pewnym co do pochodzenia każdego z aut. Wszystkie samochody mają dokładnie sprawdzaną historię. Poza tym oferowane pojazdy wyróżnia oryginalny przebieg, pełna dokumentacja oraz sprawdzenie ich stanu technicznego w ASO. Warto także podkręcić, że każdy samochód otrzymuje roczną gwarancję.

Atrakcyjne warunki finansowania

Salon STORE VW FS oferuje atrakcyjne warunki finansowania aut. Samochody poleasingowe Warszawa nabyć można na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest leasing. Jest to możliwość sfinansowania samochodu używanego w niskich ratach. Co ważne, dotyczy to aut, których wiek nie osiągnął 5 lat. Wkład własny wynosić może od 0 do 30%. Umowa zawierana jest na okres 24, 36 lub 48 miesięcy. Wszystko zależy od preferencji Klienta. Samochód jest oczywiście w pełni ubezpieczony. Po zakończeniu umowy leasingu samochód można zwrócić do salonu bądź wykupić. Druga forma finansowania to kredyt. Salon daje możliwość pozyskania kredytu na zakup samochodu. Skorzystać można z kredytu w wysokości od 10 000 zł do 150 000 zł. Umowa kredytowa zawierana jest na okres od 12 do 84 miesięcy w zależności od wysokości kredytu. Spłata kredytu realizowana jest oczywiście w stałych, miesięcznych ratach. Zarówno pierwsza, jak i druga oferta finansowania daje możliwość nabycia samochodu na bardzo korzystnych warunkach. Wybór tej konkretnej zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Warto zatem dokładnie zapoznać z możliwościami, jakie oferuje salon.