swoimidrogami.pl

Swoimidrogami.pl – transport, logistyka, motoryzacja

Zegarki Timex
Zakupy

Zegarki Timex Indiglo dla miłośników prostoty i elegancji

Zegarki są piękną i elegancką biżuterią każdego mężczyzny. Na szczególną uwagę zasługują modele z serii Timex Indiglo. Bransoleta zaprojektowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która przez wiele lat zachowuje perfekcyjny kształt i wygląd. Na wyposażeniu tej biżuterii znajduje się także wysokogatunkowe szkiełko płaskie, mineralne o podwyższonej odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje również klasa szczelności 50M oraz 100M, która informuje użytkownika o tym, że może on się kąpać w zegarku i brać w nim prysznic, bez obaw o uszkodzenie mechanizmu.

Zegarki z funkcją Neobrite – efektowne i funkcjonalne

Jeśli chodzi o zegarki Timex Indiglo, na szczególną uwagę zasługuje również funkcja Neobrite. Dzięki niej, wskazówki delikatnie podświetlają się w ciemności, co stanowi niewątpliwą zaletę. Dzięki temu bez względu na porę dnia i nocy będzie można sprawdzić, która aktualnie jest godzina. Modne i stylowe zegarki Timex Indiglo występują w atrakcyjnych kolorach. Dużą popularnością cieszą się te klasyczne, w barwie czerni oraz srebra. Na szczególną uwagę zasługują także sportowe, męskie zegarki wyżej wymienionego producenta. Są one wyposażone w charakterystyczny, parciany pasek, który dodaje całości unikalności oraz nieprzeciętnego designu. Zaprojektowane są one w oparciu o stalową kopertę. Ciekawie prezentuje się pomarańczowa tarcza, która wygląda bardzo oryginalnie oraz nowocześnie. Elegancki datownik, stylowe podświetlenie oraz wysoka klasa szczelności na poziomie 100M stanowią największe zalety.

Zegarki na skórzanym pasku – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ciekawą propozycję wśród zegarków Timex Indiglo stanowi również model na skórzanym pasku. Wyposażony w metalową kopertę, prezentuje się bardzo efektownie i atrakcyjnie. Podświetlenie INDIGLO zapewnia doskonałą widoczność wskazówek w każdym świetle. Pasek z naturalnej skóry przez długi czas zachowuje perfekcyjny wygląd, co stanowi niewątpliwy atut. Ponadto, designu i charakteru dodaje okrągła koperta o brązowej kolorystyce. Zwraca ona na siebie uwagę przepięknym wykonaniem i dopracowaniem każdego najmniejszego szczegółu. Mechanizm kwarcowy oraz analogowa tarcza tworzą spójną całość. Mineralne szkiełko jest wysoce odporne na zarysowania oraz ewentualne drobne uszkodzenia. Zegarki na skórzanym pasku z serii Timex Indiglo wyposażone są w nowoczesne funkcje. Całość jednak wygląda bardzo klasycznie. Z całą pewnością wyżej wymienione modele mogą stanowić doskonały pomysł na prezent.