swoimidrogami.pl

Swoimidrogami.pl – transport, logistyka, motoryzacja

Motoryzacja

Leasing sposobem na nowego Volkswagena

Nowy samochód to inwestycja na lata. Używane pojazdy często okazują się po czasie zakupem kota w worku, kiedy to nagle wszystko zaczyna się psuć i musimy sami płacić za naprawę. Niestety zakup z auta z salonu nie należy do małych wydatków. Do tego podjęcie decyzji czy aby na pewno jesteśmy pewni danego modelu również wymaga czasu i zdecydowania. Na szczęście mamy dziś opcję jaką jest leasing. Dzięki tej formie finansowania, możemy korzystać z samochodu płacąc miesięczną ratę a na koniec dopiero podejmujemy decyzję czy go kupujemy.. W tym artykule szerzej rozwiniemy ten temat.

Dlaczego warto akurat wybrać samochód Volkswagen?

Myślisz nad zakupem nowego samochodu ale wahasz się nad wyborem jego marki? Jeżeli zastanawiasz się nad Volkswagenem, to z pewnością możemy cię uspokoić, że nie będziesz żałował tej decyzji.. 

Ta niemiecka marka samochodów od lat cieszy się jak najlepszą opinią wśród użytkowników. Kierowcy doceniają przede wszystkim doskonałą jakość wykonania i mniejszą częstotliwość wymiany części niż w stosunku do innych marek. Nowsze silniki z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa są niezwykle dynamiczne i pozwolą zaoszczędzić sporą ilość gotówki. To ogromy plus szczególnie teraz, kiedy ceny benzyny mocno skoczyły do góry. Kolejną zaletą jest fakt, że Volkswageny nie tracą wiele swojej wartości na rynku od momentu zakupu. Kiedy nadejdzie moment kiedy postanowisz rozstać się ze swoim pojazdem, nie stracisz tak wiele jak w przypadku innych marek.

Czy leasing jest dla ciebie?

Zakup, kredyt czy może leasing? To pytanie zadaje sobie większość z nas poszukując samochodu. Najlepszą opcją dla niezdecydowanych jest właśnie ta trzecia z wymienionych. Jeżeli nie posiadasz jeszcze wystarczającej sumy pieniędzy na swoim koncie i nie wiesz który samochód będzie dla ciebie najlepszy to koniecznie rozważ tę możliwość. Dzięki VW FS możesz korzystać z nowego Volkswagena z najlepszą opcją finansowania dostosowaną do twoich możliwości. 

Jeżeli jednak budżet nie stanowi dla ciebie bariery to może lepszym sposobem będzie tradycyjny zakup samochodu u producenta?

Rata dopasowana do twoich możliwości

VW leasing nie musi być tak skomplikowany jak mogłoby ci się wydawać. Dzięki kalkulatorowi leasingu obliczysz miesięczną ratę dostosowaną do twoich możliwości. Najpierw ustalasz jaką opłatę wstępną jesteś w stanie zapłacić na samym starcie. Kolejno wybierasz okres finansowania. Może to być nawet 48 miesięcy. Znaczenie również ma tutaj roczny limit kilometrów jaki przemierzysz nowym samochodem – warto dobrze się nad tym zastanowić. VW FS to gwarancja pewnej i bezpiecznej oferty.

Wykup czy zwrot auta – decyzja należy do ciebie

Samochód to poważny zakup na który ludzie nie decydują się pod wpływem impulsu. Powinien być bardzo dobrze przemyślany. Czasem jednak nawet po paru latach nie jesteśmy nadal pewni swojej decyzji. Leasing to opcja dzięki której nie musimy od razu podejmować wyboru czy zatrzymujemy auto na stałe. Użytkując go, łatwiej jest nam podjąć pewną decyzję czy aby na pewno jest to model dla nas. Dzięki miesięcznej racie VW leasing możemy korzystać z samochodu który nam się podoba i czuć się komfortowo każdego dnia, tak jakby było ono nasze. Końcową decyzję podejmiemy dopiero na sam koniec.